UCLA’dan Laiatu Latu, hala kanıtlayacak çok şeyi olduğunu hissettiğini söyledi

doyoutravel

New member
Laiatu Latu’ya ne kaldı? kolej futbolunun yılın geri dönüş oyuncularından biri seçildikten sonra başarmak için?

Bolca.

Bu ödül, bir varış noktası olmaktan çok, UCLA’nın sınıra koşuşturucusunun bundan sonra yapmak istediği şey için bir başlangıç noktasıydı.

Birinci takım All-American olmakla ve ülkeyi çuvallarda yönetmekle başlayın. Latu’nun bunu yapmak için ne gerektireceğine dair aklında bir sayı bile var.

Cuma günü Resorts World Las Vegas’taki Pac-12 medya gününde kırmızı gömlekli kıdemli, “On beş,” dedi. “Her bir oyun kurucuyu birden çok kez almak istiyorum.”

Bu, Coastal Carolina’dan Grayson McCall anlamına geliyor Chanticleers 2 Eylül’de Rose Bowl’a geldiğinde, Latu’nun en sevdiği hamlesi olan Euro adımı için bir karşılık tasarlamak isteyebilir. Tıpkı basketbolda olduğu gibi, Latu’nun Euro adımı bir kafa numarasına ve diğerini kesmeden önce bir adıma dayanır.

Latu’yu durdurmaya çalışan hücum görevlileri, ona bir daha asla oynamayacağını söyleyen doktorlardan daha iyi durumda olmalarını umabilir. Latu, 2022’de tıbbi izin aldığı ve 12½ mağlubiyet ve 10½ çuval ile Bruins’e liderlik ettiği UCLA’ye transfer olmadan önce boyun yaralanması nedeniyle Washington’da iki sezon oturmak zorunda kaldı.

Yolculuğunun bir hatırası, odasındaki şifonyerin üzerinde duruyor. Washington’dan Michael Penix Jr. ile birlikte yılın geri dönüş oyuncularından biri seçildiği için kendisine verilen, adının kabartmalı olduğu bir futbol topu. ve Minnesota’dan Mohamed Ibrahim.

Latu öne çıkmasıyla ilgili olarak “Bu çılgınca bir duygu” dedi. “Oyuna olan tutkumu ve sevgimi hiçbir zaman kaybetmedim – her zaman orada olacak – ama sahada yaptıklarınızın takdir edilmesi, benim bir hiç olmamdan farklı.”

Bir övgü mevsimi

Bill McGovern’ın Bruins için anlamı, koç Chip Kelly uzun süredir arkadaşı hakkında konuşmaya her başladığında açıkça görülüyordu. Kelly yırtılmadan sadece birkaç saniye gidebildi.

“Özel bir adamı kaybettik,” dedi Kelly, sesi alıcıydı.

UCLA, Mayıs ayında kanserden ölen eski savunma koordinatörünü sezonun ilk iç saha maçlarından birinde bir törene ek olarak kask çıkartmalarıyla onurlandırmayı planlıyor. Latu, oyuncuların ayrıca McGovern’ın “Zor şeyler yapabiliriz” sloganını taşıyan yeni antrenman tişörtleri giydiklerini söyledi.

Latu, “Herkes zor zamanlardan geçiyor, herkes sıkıntılardan geçiyor ve bunun üstesinden gelebileceğinizi bilmek için hepimiz zor şeyler yapabiliriz.”

Kelly, geçen sezon Sun Bowl’da teknik direktörlüğe dönmeden önce sağlık sorunlarıyla uğraşırken beş maç kaçıran McGovern’ın, iki kızı ve oyuncularının nasıl olduğuyla ilgili soruları yanıtlamak zorunda kalmaması için mücadelesini gizli tutmak istediğini söyledi.

Kelly, “Billy böyleydi,” dedi. “Geçen yılki cesareti, sertliği ve alçakgönüllülüğü inanılmazdı. Bence en büyük şey – bunu cenazede söyledim – insanın en büyük korkusu ölüm değil, insanın en büyük korkusu önemsizlik. Billy, hayatının ne kadar önemli olduğu ve birçok insan üzerinde yarattığı etki nedeniyle korkmuyordu. Onunla barışıktı, eğer Tanrı benim için böyle seçtiyse, ben iyiyim.”

Eylül ayında UCLA savunma koordinatörü Bill McGovern.

(Don Liebig / UCLA Atletizm)

tamamen yakında

Kelly, UCLA’da geçirdiği altı yılın en kapsamlı tıbbi güncellemesini sağladı. Köpeğini içeriyordu.

Oyuncuların “uygun olmadığını” söylemenin ötesinde sakatlıklar hakkında çok az açıklama yapmasıyla tanınan koç, köpeğin ön çapraz bağını yırtması üzerine eve dönmek için yaz gezisini yarıda kestiğini söyledi. Köpeğe bir destek takıldı ve bazı zorluklar devam etse de iki ila dört ay içinde tamamen iyileşmesi bekleniyor.

Kelly, “Onlara ACL’lerini yırttıklarını söyleyemezsin,” dedi. “Yani biri kapıya gelirse, gözleriniz onun üzerinde olmalı çünkü zıplayıp onları karşılamaya çalışıyor.”

Etrafta koşturma

UCLA basketbol koçu ile birkaç yarış atının ortak mülkiyeti söz konusu olduğunda Mick Cronin ve diğerleri, Kelly pasif bir katılımcı olduğunu söyledi.

Kelly, “Sadece gezinti için yanındayım,” dedi.

Atların isimleri aksini gösteriyor. İkisi Kelly’nin köpekleri Henry Q ve Wilson Q’nun adını almıştır. Kelly, ikincisinin bir yarışı kazanıp diğerini ikinci bitirdikten sonra Eylül ayında Del Mar’da koşmasının planlandığını söyledi. Henry Q, Sunland Derby’de birkaç uzaktan şut yüzünden üzülmeden önce Kentucky Derby’ye katılmaya hak kazanmanın eşiğindeydi.

Kelly, “Biz oynarken her zaman koşmaları planlanıyor,” dedi, “bu yüzden onları şahsen görme şansım olmayacak. Ben gerçekten bir izleyiciyim ve bu girişimin çok sessiz, sessiz kısmi sahibiyim.

Vesaire.

Kelly defans oyuncusu dedi Ali KahoGeçen sezon ayağından veya ayak bileğinden sakatlanmış gibi görünen bir sakatlıkla forma giyen 2 Ağustos’ta antrenman kampının başlaması bekleniyordu. … UCLA, Pac-12’nin sezon öncesi medya anketinde merkez için beş sıra düşük olan altıncı sırada bitirdi. Dük Clemens. Clemens, “Kendimizi 1 numara gibi hissediyoruz,” dedi. “Bu yılki beklenti, hepsini kazanmak gibi bir şey. Pac-12’de UCLA için son tur. Bu oldukça heyecan verici.”