UCLA ve NC Central çıkarımları: QB’ler Utah karşılaşmasından önce parlıyor

doyoutravel

New member
UCLA geri koşuyor Anthony Adkins üçüncü çeyrekte North Carolina Central karşısında topu taşıyor.

(Luis Sinco / Haberler)

UCLA, T dizilişini defalarca bozdu ve bunun iyi bir nedeni var: Kadroda üç güçlü koşucu var.

Sezonun ilk iki haftasında Carson Steele ve TJ Harden’ın büyük çoğunluğunu almasının ardından, Eagles’a karşı hamlelerini gösterme sırası Anthony Adkins’e gelmişti. Army’den 1,80 boyunda, 245 poundluk transfer, 96 yardalık bir oyun yüksekliğinde ve 10 atışta bir touchdown boyunca koşarken hız ve dayanıklılık sergiledi.

Kelly, “Onu aldığımızda ne kadar atletik olduğunu bildiğimizden emin değilim, açıkçası Army’de farklı bir hücum tarzı oynadı” dedi. “O, lades kemiğindeki bek oyuncusuydu, sadece A boşluklarının arasında vuruyordu. Ama biraz yan yana duruyor. Bence mücadele edilmesi zor biri, iyi bir vücutla koşuyor ve zayıf.”

Adkins, Westwood’a vardığında zayıfladığını anlattıktan sonra Moore’dan kendiliğinden övgüler aldı.

Moore gazetecilere sorularını bitirdikten sonra “Bir şey daha” dedi. “Ant’a bağır. Ortaya çıkardığı şeylerden biri de kilosuydu. Ant’ın bencil bir insan olmadığını biliyorum. Yani vücuduna gerçekten iyi bakıyor. Bazen soyunma odasında ona şeker ikram etmeye geldiğimi hatırlıyorum. Sadece ‘Hayır, kiloma dikkat ediyorum’ derdi. Yani Ant’in yaptığı şeylerden biri vücuduna bakmak ve futbol sahasında gerçekten gelişmek.”

Moore, Adkins’ine bakarak şunları ekledi: “İşini yapmaya devam et kardeşim, seni seviyorum kardeşim.”

Adkins şöyle yanıt verdi: “Ben de seni seviyorum. Bunu takdir ediyorum.