UCLA futbol çıkarımları: Chip Kelly, kadro derinliği artışının tadını çıkarıyor

doyoutravel

New member
Old Dominion’dan transfer olan saldırgan yan hakem Khadere Kounta, eğitim kampında UCLA için bir etki yarattı.

(Andrew Shurtleff / Associated Press)

İlkbahar antrenmanlarının aksine, UCLA’nın hücum hattı artık tehlikeli bir şekilde zayıf görünmüyor.

Khadere Kounta (Old Dominion) ve Jake Wiley’nin (Colorado) transferlerinin gelişi, Raiqwon O’Neal, Jon Gaines II ve Atonio Mafi’nin NFL’den ayrılmasıyla yoğun bir değişim içinde olan bir birimi destekledi.

Kounta sol mücadelede sağlam görünüyor. Wiley, başlangıç sağ bekçisi olabilirken, aynı zamanda olası başlangıç Garrett DiGiorgio ile sağ mücadelede zamanı bölüştürebilir. Benjamin Roy ve Purdue transferi Spencer Holstege, kıdemli pivot Duke Clemens’in yanında ilk sol bek olmak için bir savaşın içinde görünüyor.

Clemens, “Sık sık dönüşümlü çalışıyoruz, oyuncular her yerde sadece doğru uyumu, oynayacak doğru beş kişiyi bulmaya çalışıyorlar,” dedi. “Bence şimdiye kadar herkes beklentileri aştı ve eğer değilse, herkes çok çalışıyor ve burada sorgulamamız gereken şey bu, bu yüzden bundan mutluyum.

“Sanırım derindeyiz ve biri aşağı inerse, adım atacak ve gitmeye hazır olacak başka birine sahip olacağız.”

Hücum hattı, Bruins’in hızlı hücumunun son üç yılın her birinde ulusal olarak ilk 14’te bitirmesine yardımcı olduğu Kelly yönetimindeki baskın serisine devam edebilir mi? Geçen sezon, bu çizgi, maç başına ortalama 237,2 yarda olan ve ülkede 6. sırada yer alan bir koşu oyununun yolunu açtı.

DiGiorgio, “Bence zaten kimyaya sahibiz,” dedi, “bu yüzden geçen yılki noktaya oldukça yakın, hatta daha iyi olacağımızı düşünüyorum.”