UCLA, Choe Bryant-Strother'ın ayrılmasının ardından öne çıkacak bir isim arıyor

doyoutravel

New member
UCLA'nın savunması birkaç iyi savunma bulamazsa sınırda yaşayabilir.

Kenar koşucu, takımın teknik direktörden sonra en zayıf pozisyonu olabilir DeShaun Foster Salı günü bunu doğruladı Choe Bryant-Strother transfer portalına girmiş ve ayrılan son isim olmuştu.

Laiatu Latu ve ikizler Cebrail Ve Grayson Murphy NFL taslağı için ilan verdiler. Carl Jones Jr. Ve Jake Heimlicher uygunluklarını tüketmişlerdir. Bryant-Strother, Bruins adına oynayan, dört sezon boyunca çeşitli pozisyonlarda 38 top çalma, dört mağlubiyet ve bir çuval kaydeden, kadroda kalan son hücum oyuncusuydu.

Mezun transferi olarak Bryant-Strother'ın transfer portalının 15 Nisan'daki resmi açılışını beklemesine gerek yok. Onun ayrılışı Foster'ı takviye için portalı aramaya sevk edecek.

Foster, “Bu kesinlikle bir portal pozisyonu,” dedi, “ama yine de elimizdeki adamları geliştirmemiz gerekiyor ve bu bahar neler yapabileceklerini görmek beni heyecanlandırıyor.”

Son antrenmanlarda defansif mücadeleye dönüştürüldü Devin Aupiu ve Donanma transferi Jacob Busiç birinci takımın ileri koşucuları oldular. Aupiu geçen sezon iki maçta forma giydi ve tek mücadelede yer aldı. Busic, 2022'de Amerikan Atletizm Konferansı'nda mansiyon ödülü alan bir oyuncuydu ve geçen sezon kollarındaki yırtık nedeniyle sadece dört maçla sınırlı kalmıştı.

Pozisyondaki birincil yedekler birinci sınıf öğrencileriydi Grant Buckey ve redshirt genç Joquarri Fiyat. Kenar koşucular Salı günü defans oyuncusuyla birlikte oyun kuruculara baskı yapmakta zorlandı. Kain Medrano Sürekli olarak arka sahaya ulaşan tek defans oyuncusu.

Yardım yolda. Bruins, Miami'ye transfer oldu Collins AcheampongBelirsiz bir yaralanmadan daha erken olmasa da sonbaharda dönmesi bekleniyor. Santa Margarita Lisesi'nin eski ilk 100 adayı olan Acheampong, Hurricanes'teki tek sezonunda oynamadı ve dört yıllık uygunluk süresi kaldı.

Yaz boyunca başka bir ileri koşucu gelecek. Luke SchuermannJohns Hopkins'teki 3. Lig'den Big Ten'de büyük başarılara imza atmaya çalışan oyuncu, sezon öncesi antrenman kampında önemli bir rol için yarışabilir.

Geçtiğimiz yıl, UCLA'nın hücumu ülkedeki en iyiler arasındaydı; takımın 43 çuval ve 105 top çalma topunu toplamasına yardımcı olurken, savunmanın geri kalanı üzerindeki baskıyı da önemli ölçüde hafifletti.

Şimdi takımın en büyük sorusu bu olabilir.

Ayrılık yolları

Ryan WilkinsOcak ayında UCLA'ya transfer olan Elon'lu uzun oyuncu, sosyal medya platformu X'te, Bruins'in kendisine kadroda yeri olmayacağını söylemesinin ardından transfer portalına geri döndüğünü yazdı.

Wilkins, “Bahar balosuna girerken UCLA'daki derinlik tablosunda 1. sıradaydım” diye yazdı. “Birkaç gün sonra, teknik direktör değişikliği nedeniyle artık takımda olmayacağımı bildiren bir telefon aldım.”

Foster şunları söyledi: “Baş antrenör olarak bazı durumlarda farklı bir yöne gitme hakkım var ve bu da onlardan biriydi.”

Foster, şu andan itibaren diğer tüm transferlerin takıma katılmasının beklendiğini söyledi.

Eğlenceli yiyecekler

UCLA'nın antrenör altında başlayan cömert yemek çeşitleri Çip Kelly halefi döneminde bir eklemeyle devam etti.

Sağ kanat oyuncusu “Bir nevi bize daha lezzetli yiyecekler yememize izin verdi” dedi. Josh Carlin Foster için şöyle dedi: “Çünkü her gün çok çalışıyoruz, öğütüyoruz ve genciz, dolayısıyla bu tür yiyecekleri bir nevi yakıyoruz.”

Bu In-N-Out kamyonunun yanaşacağı anlamına mı geliyor?

“Olumsuz O Lezzetli,” dedi Carlin gülümseyerek. “Sadece biraz karbonhidrat falan karıştırıyorum. Geçen hafta kızarmış makarna ve peynir topları yemiştik, bunlar oldukça iyiydi. Bu yeni bir şeydi.”

Vesaire.

Bruins, Foster'ın birkaç oyuncunun iş yükünü azaltmasına neden olan uzun bir seansın ardından Salı günü sıcak havada kısaltılmış bir antrenmanı tamamladı. … Birinci sınıf savunma oyuncusu Kanye Clark Koç ekibini etkiledikten sonra burs almaya hak kazandı. Foster, “Geçen sezon birinci sınıfta nasıl oynadığını, kampa geliş şeklini, kış boyunca nasıl çalıştığını” söyledi. “Baret zihniyetine sahip, mavi yakalı bir adam. İşleri nasıl hallettiğini takdir ediyorum ve onu ödüllendirmek istedim. … Foster defans oyuncusu dedi Bira Kaho Son iki sezonun çoğunda kendisini kenarda bırakan ancak kesin bir takvimi olmayan sakatlıklardan dönüşüne “yaklaşıyordu”.