UCLA basketbol transfer sınıfıyla tanışın: Hızlı çözüm altı

doyoutravel

New member
Louisville guardı Skyy Clark, Ocak ayında Kuzey Carolina'ya karşı oynanan maçta topu kontrol ediyor.

(Chris Seward / Associated Press)

Boyut: 6-3, 205

2024-25 Yılı: Genç

Uygunluğun kalan sezonları: İki

Geçen sezonun istatistikleri: 13.2 sayı, 3.1 ribaund ve 3.0 asist ortalamaları yakalayan oyuncu, şutlarının %41.2'sini ve üç sayılık atışlarının %35.3'ünü kaydetti.

Beklenen etki: Clark geçen sezonu asistten bir fazla top kaybıyla tamamladı ancak bu, en azından kısmen, yetersiz bir takımla çok fazla şey yapmak zorunda kalmanın bir sonucuydu. Westwood'un çok daha fazla hücum ateş gücüyle çevrelenmiş olması onun bir dağıtıcı olarak gelişmesine olanak tanırken, daha tartışmasız şutlara da kapı açmasını sağlayacak.

Eğlenceli bir bilgi: Alaycı mizah anlayışını gösteren Clark, UCLA'ya olan bağlılığının yanı sıra #MickIsThePick tweet'ini attı; bu, sosyal medyada boş koçluk pozisyonu için Cronin'e kur yapmak amacıyla aynı hashtag'i kullanan Louisville hayranlarına yönelik şakacı bir atıştı. Northridge'deki Heritage Christian'da eski bir lise yıldızı olan Clark ve eski bir Minnesota Vikings geniş alıcısı olan babası Kenny, Cronin'i yıllardır tanıyorlar. Cronin, Skyy Clark'ın bahara olan ilgisini değerlendirirken oyuncunun iki soru sorduğunu söyledi: “İlk [question] Louisville'e geliyor musun? Ben de 'Hayır' dedim ve o da 'Tamam, eve gelmek istiyorum' dedi. ”