UCLA bahar futbol antrenmanının orta noktasında beş paket

doyoutravel

New member
Bir zamanlar yönettiği antrenman sahasında, şekillendirilebilir bir karakter kadrosuna uyum sağlayarak dolaşıyor.

UCLA'nın futbol fırlatma makinesi bozuldu mu? DeShaun Foster, degaj yapan oyuncuların bahar antrenmanlarında vakit kaybetmemesi için topları havaya fırlatıyor.

Bir acemi sürüsü ziyaret etmek mi istiyor? Foster herkesi selamlamak için oyalanıyor, samimi bir gülümsemeyle, el sıkışmalarıyla.

Muhabirler cevap mı istiyor? Foster şeffaf sakatlık güncellemeleri sağlıyor, planları hakkında ayrıntılar veriyor ve düşüncelerini açıklıyor.

Sanki Bruins'in yeni futbol antrenörü herkese takımının anahtarını vermek istiyormuş gibi geliyor. Kilidin başkası için açılacağını düşünmeyin.

Sorumlunun kim olduğu konusunda herhangi bir şüphe bırakmamak için Foster, olup bitenleri sahiplenme düzeyi sorulduğunda kesin bir hatırlatma yaptı.

Foster, “Demek istediğim, bu benim takımım, buna hiç şüphe yok” dedi, “bu yüzden buna benim damgamı basmanın bir anlamı yok; yaptığımız şey benim istediğim şey, anlıyor musun?

Geriye koşan eski yıldız, mezun olduğu okulun bir kez daha başrol oyuncusu olduğu tartışmasız.

İşte bahar antrenmanının orta noktasından çıkan beş çıkarım: