Sarışın, UCLA’yı destekliyor Carson Steele evcil timsahını özlüyor

doyoutravel

New member
Carson Steele’in gülümsemesi Kaliforniya güneşini yansıtıyor. Sarı bukleleri Kaliforniya’nın havalılığını simgeliyor.

Greenwood, Ind.’deki evindeki evcil timsahı tamamen farklı bir şeyi ifade ediyor. Belki daha özgün bir şey?

Elbette, 9 yaşında Crocky-J adını verdiği timsah, timsah olmasa da, Steele’in yetiştirilme tarzı ve ailesiyle olan bağları hakkında fikir veriyor.

Birincisi futbol. Steele geçen sezon Orta Büyük Orta Amerika Konferansı’nın bir üyesi olan Ball State’de 1.556 yarda koştu. 2023’te geri dönen yalnızca bir Futbol Kasesi Alt Bölümü daha fazla yarda koştu.

Hiçbir Power 5 konferans ekibinin onu Center Grove Lisesi’nden almaması onu büyük hayal kırıklığına uğrattı. İlk yılının çoğunu ayak sakatlığı nedeniyle kenarda geçirdi ve son yılı salgın nedeniyle kısaltıldı.

Bu yüzden yakındaki Ball State’e katıldı ve ikinci sınıftan ayrılmadan önce 2021’de 891 yarda koştu.

“İlk başta üzüldüm ama sonra ‘Hey, üniversitede futbol oynayabileceğim’ dedim” dedi. “Bu kutsanmış bir fırsattı. Onu aldım ve onunla koştum.

“Eğer Pac-12’ye atlamaya çalışan bir birinci sınıf öğrencisi olsaydım, bu çılgınca bir sıçrama olurdu. Ama bu üniversite futbolunda üçüncü yılım. … Zaten bu seviyeye atlayabilmem için üniversitede olmamın kesinlikle bana faydası oldu.”

Bir timsah sahibi olmak Steele’in gelişimine yardımcı oldu mu? Babası Joseph, Steele anaokuluna başlamadan önce oğlunun ağırlık kaldırmasını sağladı. 8 yaşına geldiğinde, park halindeki arabaları tekerlekler dönene kadar ittiriyordu.

Peki neden bir yıl sonra Noel hediyesi olarak bir timsah olmasın?

Steele, “Babama kaplumbağa veya kertenkele hakkında sorular soruyordum” dedi. “Büyükannemin evindeydik ve kutuyu açtığımda kutunun bir çuvalın içinde olduğunu gördüm. Ortalıkta kıpırdamaya başladı.

“Onu açtım ve bum, yarım metrelik bir timsah koridordan aşağıya doğru fırladı. Büyükannem düşmek üzereydi.”

Joseph Steele gülmekten düşmek üzereydi. Şaka olarak başlayan şey, artık Steele için ömür boyu bir arkadaştır (timsahlar 50 yıla kadar yaşar) ve garantili bir sohbet başlatıcıdır.

Steele, “Birlikte büyüdük” dedi. “Yanımdaki odada büyük bir tankın içinde tamamen ısınmış durumda [in Indiana].”

Steele’in potansiyel olarak tehlikeli bir sürüngene gösterdiği konukseverlik, Kelly’nin “canavar” olarak adlandırdığı bu top taşıyıcının arkadan koşan Bruins arkadaşlarının gösterdiği sıcak karşılamaya benziyor.

“Yeni bir adam geldiğinde birçok insan şöyle diyor: ‘Dostum, bu çocuğun gelip tekrarlar yapmasını gerçekten istemiyorsun’ ama tüm geri koşanlar çok nazikti, bana yardımcı oldular. ve hepsi beni de zorladı,” dedi Steele. “Daha önce sahayı görmemiş ama taktik kitabını bilen adamlar bile. … Bu adamlara çok minnettarım.”

Premier geri koşan Zach Charbonnet NFL’ye gitti ancak Steele’in rekabeti var. TJ Harden (325 acele yardası, 2022’de taşıma başına 7,4 yarda) ve Keegan Jones (320 acele yardası, taşıma başına 4,4 yarda, 21 resepsiyon) geri dönen en deneyimli oyunculardır.

Bir başka Orta Amerika Konferansı okulu olan Kent State’ten transfer olan oyun kurucu Collin Schlee, Steele’in Pac-12’de etki yaratabileceği konusunda ısrar ediyor. UCLA’da oda arkadaşlarıdırlar.

Schlee, “Ball State’teyken inanılmaz bir yetenekti” dedi. “Göreceksin. En uzun boylu değil ama seni kesinlikle ezip geçecek.”

Schlee sırıttı. “Evin içinde gömleği olmadan dolaşıyor, bu yüzden evin içinde ne kadar büyük olduğunu gerçekten anlayabilirsiniz.”

Bu sırada Crocky-J, Steele’in büyüdüğü Indiana’daki evde vakit geçirmeye çalışır. Şu anki takım arkadaşları bir timsahla tanışmak ister miydi? Belki Bruins 2024’te Big Ten’e katıldığında onları ziyaret edebilecek kadar yakına seyahat ederler.

Steele muzip bir kahkahayla, “Herkes onunla tanışmak istediğini söylüyor,” dedi, “ama sorduğumda hayır diyorlar.”