Sarışın, tutkulu UCLA Carson Steele evcil timsahını özlüyor

doyoutravel

New member
Carson Steele’in gülümsemesi Kaliforniya güneşi saçıyor. Sarı bukleleri Kaliforniya havalılığını simgeliyor.

Greenwood, Ind.’deki evcil timsahı, tamamen farklı bir şeyi ifade ediyor. Belki daha otantik bir şey?

Elbette, bir timsah olmamasına rağmen 9 yaşında Crocky-J adını verdiği timsah, Steele’in yetiştirilme tarzı ve ailesiyle olan bağları hakkında fikir veriyor.

Birincisi, futbol. Steele geçen sezon orta büyük Orta Amerika Konferansı’nın bir üyesi olan Ball State’te 1.556 yarda koştu. 2023’te geri dönen yalnızca bir Football Bowl Subdivision daha fazla yarda koştu.

Hiçbir Power 5 konferans ekibinin onu Centre Grove High’dan işe almaması onu büyük ölçüde hayal kırıklığına uğratmıştı. İlk yılının çoğu ayak sakatlığı nedeniyle kenarda geçti ve son yılı pandemi nedeniyle kısaltıldı.

Bu yüzden yakındaki Ball State’e katıldı ve ikinci sınıf öğrencisi olarak ayrılmadan önce 2021’de 891 yarda koştu.

“İlk başta üzgündüm ama sonra ‘Hey, kolej futbolu oynayacağım’ dedim” dedi. “Mübarek bir fırsattı. Onu aldım ve onunla koştum.

“Pac-12’ye atlamaya çalışan bir birinci sınıf öğrencisi olsaydım, bu çılgınca bir sıçrama olurdu. Ama bu kolej futbolundaki üçüncü yılım. … Bu seviyeye atlayabilmem için zaten üniversitede olmama kesinlikle yardımcı oldu.

Bir timsah sahibi olmak Steele’in gelişimine yardımcı oldu mu? Steele anaokuluna başlamadan önce babası Joseph, oğluna ağırlık kaldırttı. 8 yaşına geldiğinde, park halindeki arabaları tekerlekler dönene kadar ittirdi.

Öyleyse neden bir yıl sonra Noel hediyesi olarak bir timsah olmasın?

Steele, “Babama bir kaplumbağa ya da kertenkele hakkında soru soruyordum,” dedi. “Büyükannemin evindeydik ve kutuyu açtım ve bir çuvalın içindeydi. Etrafta kıpırdanmaya başladı.

“Açtım ve bom, koridorda yarım metrelik bir timsah vurdu. Büyükanne neredeyse düştü.”

Joseph Steele gülmekten yere düştü. Bir şaka olarak başlayan şey, şimdi Steele için ömür boyu sürecek bir arkadaş – timsahlar 50 yıla kadar yaşıyor – ve garantili bir konuşma başlatıcı.

Steele, “Biz birlikte büyüdük,” dedi. “Benimkinin yanındaki odadaki büyük bir tankta tamamen ısınmış durumda. [in Indiana]”

Steele’in potansiyel olarak tehlikeli bir sürüngene gösterdiği konukseverlik, Kelly’nin “canavar” dediği bu top taşıyıcının Bruins’in koşan arkadaşlarından aldığı sıcak karşılamaya benzer.

“Yeni bir adam geldiğinde, birçok insan ‘Dostum, gerçekten bu çocuğun gelip tekrar yapmasını istemiyorsun’ diyor, ama geri koşuların hepsi çok iyiydi, bana yardımcı oldu. ve hepsi de beni zorladı,” dedi Steele. “Daha önce sahayı görmemiş ama oyun kitabını bilen adamlar bile. … Bu adamlara çok müteşekkirim.”

Zach Charbonnet geri koşan Premier, NFL için yola çıktı, ancak Steele’in rekabeti var. TJ Harden (325 acele yardası, 2022’de taşıma başına 7,4 yarda) ve Keegan Jones (320 hızlı yarda, taşıma başına 4,4 yarda, 21 resepsiyon) en deneyimli geri dönen oyunculardır.

Mevcut takım arkadaşları Crocky-J ile tanışmak ister miydi? Belki Bruins, 2024’te Big Ten’e katıldığında Indiana’ya ziyaret için yeterince yaklaşacaklar.

Steele muzip bir kahkahayla, “Herkes onunla tanışmak istediğini söylüyor,” dedi, “ama sorduğumda hayır diyorlar.”