Rob Gronkowski, SoFi Stadyumu’ndaki LA Bowl’da milli marşı söyleyecek

doyoutravel

New member
Rob Gronkowski, bu sonbaharın başlarında SoFi Stadyumu’ndaki kolej futbol bowling maçının yeni sunucusu olarak duyurulduğunda, eski NFL büyük oyuncusu baştan sona etkinliğe dahil olacağına söz vermişti.

Ekim ayında Haberler’a yaptığı açıklamada, bu katılımın “benim tarafımdan canlı bir performansı içereceğini; oyunun başında olabilir, devre arasında olabilir, ancak ben de kendim canlı bir performans sergileyeceğim” dedi.

Görünen o ki, Cumartesi günü Gronk’un ev sahipliği yaptığı LA Bowl’da UCLA, Boise State ile karşılaştığında, dört kez Super Bowl şampiyonu, maçtan önce performans sergileyecek.

Başlama vuruşundan hemen önce olduğu gibi.

Gronkowski, Pazartesi sabahı TMZ tarafından yayınlanan bir videoda “Milli marşı söylüyorum” dedi.

Gronkowski’nin, 11 yıllık NFL kariyeri boyunca New England Patriots ve Tampa Bay Buccaneers için zorlu bir son olarak elde ettiği başarılar nedeniyle Canton’da kutsanmasına neredeyse sadece birkaç yıl kaldı. Aynı zamanda efsanevi bir parti hayvanıdır ve keskin bir iş adamı ve yüksek profilli bir satıcı haline gelmiştir.

Ancak kendisi bile şarkı söyleme becerilerinin çok iyi olmayabileceğini kabul ediyor; bu nedenle, milli marşın icrası sırasında New Directions Gaziler Korosu tarafından destekleneceğini söyledi.

Gronkowski videoda, “Sanki oyun kurucuymuşum gibi ve önümde en iyi hücum hattı var, böylece beni iyi gösterebilirler” dedi. “Çünkü maç öncesi milli marşı söyledim. [L.A. Bowl] komite ve [former Patriots receiver] Julian Edelman da oradaydı ve Julian bana baktı ve şöyle dedi: ‘Devam edebilmeniz için 10 çekime daha ihtiyacım var ki dinlemeye devam edebileyim.’ Ben de ‘Sana katılıyorum’ dedim. ”

Gronkowski ayrıca videoda, ilk iki yılında Jimmy Kimmel LA Bowl olarak bilinen kendi adını taşıyan bowl oyununun aynı zamanda Gronk Cooler adında özel olarak yaratılmış bir alkollü içecek ve bir dans kamerası içereceğini söyledi ve bunun için şu sözü verdi: “Ben Yüzümü buruşturarak dans edeceğim, kale direklerini taşlayacağım, umurumda değil. Ne yapmam gerekiyorsa onu yapacağım.”