Dylan Andrews, paslarıyla yeniden hedefine geri dönüyor, UCLA'nın toparlanma umutlarını ateşliyor

doyoutravel

New member
Şüpheler Dylan Andrews'u yapışkan bir savunmacı gibi gölgeledi.

O aslında bir oyun kurucu değil, nakarat devam ediyor. İnanılmaz derecede atletik ve potaya gidebiliyor ama pek iyi bir pasör değil. UCLA nasıl Tyger Campbell'den bu adama geçebilir?

Andrews, Pazar günü birbiri ardına mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş paslarla cevabını verdi. İkinci sınıf öğrencisi Adem Bona'yı potanın yanında smaç yapmak için buldu. Büyük adamı iki atlama kancası için hazırladı. Açık bir üç sayılık atış için topu Lazar Stefanovic'e verdi.

Bruins'in Washington'a karşı büyük geri dönüş zaferinin sonunda Andrews, yalnızca iki top kaybıyla kariyerinin en yüksek sekiz asistini elde ederken, muhtemelen bazı eleştirmenlerini susturdu ve kendine büyük bir güven artışı sağladı.

Andrews Salı günü geniş bir gülümsemeyle şöyle dedi: “Dostum, bu harika bir şey, özellikle de UCLA'da PG olmak, iyi hissettiriyor, ama devam edeceğim, çabalamaya devam edeceğim ve umarım o 10 asisti kırabilirim.”

Bir sonraki şansı Çarşamba gecesi Desert Financial Arena'da, rakip guardlar için işleri perişan eden bir takıma karşı gelecek. Arizona Eyaleti (toplamda 10-6, Pac-12'de 4-1) maç başına 14,3 top kaybıyla konferansın ciro marjında lider konumda.

Zorluğun tamamen farkında olan Bruins (7-10, 2-4), guardlarının sezona 3-0 başladıklarından bu yana ilk kez üst üste ikinci maçı kazanmak için akıllı paslar atmaya devam etmeleri gerektiğini anladıklarını söylüyor.

UCLA antrenörü Mick Cronin şunları söyledi: “Bizim için sorun şu ki, hepsi birinci ve ikinci sınıf öğrencisi ve hiçbiri böyle bir baskıyla karşılaşacakları bir deplasman maçında uzun dakikalar oynamadı. Bu maçta karşı karşıyayız.”

Andrews, Campbell'in yedeği olarak ortalama 10,9 dakikadan 34,1 dakikaya çıkarken ve Bruins'in hücumunu yönetirken bazı tökezlemeler yaşadı. UCLA'nın 64,7 puan ortalaması Pac-12'de son sırada yer alıyor ve hücumu kolay şutlar üretmekte zorlanıyor. Andrews'un birkaç maçın sonunda onu oturmaya zorlayan kramplardan muzdarip olmasının bir faydası yok.

Ancak işler iyiye gidiyor olabilir. Kramp sorunu çözülmüş gibi görünüyor ve Andrews son zamanlarda topla çok daha iyi başa çıktı ve son yedi maçında yalnızca bir kez ikiden fazla top kaybı yaptı.

Andrews, “Çok büyüdüğümü hissediyorum” dedi. “Ben de hâlâ öğreniyorum ama bu elbette bir süreç ve her geçen gün daha iyiye gidiyorum.”

Andrews, Pac-12'de asistlerde yedinci sırada yer alıyor (maç başına 3,75) ve asist-top kaybı oranında da yedinci sırada (1,94'e 1), ancak şut yüzdesi üniversitedeki ilk sezonundaki %43'ten 1,94'e düştü. Bu sezon %36,2.

Cronin bu ayın başlarında Andrews'un üzerindeki baskıyı hafifletmeye çalıştı. Koç onu kısa bir süreliğine şutör gard pozisyonuna alırken, Sebastian Mack ve Jan Vide California'ya karşı sayıları yönetti ve rotayı tersine çevirip her zamanki düzenine geri döndü.

Bruins'in hücumu hiçbir zaman Washington'a karşı olduğundan daha iyi görünmemişti; hızlı top hareketleri 25 baskette 20 asist yaptı. UCLA bu sezon sadece üçüncü kez şutlarının %50'sini attı ve konferans dışı hafif sikletlere karşı kazandığı üç maçlık galibiyet serisinden bu yana ilk kez oldu.

Andrews, “Şut yaratmak için ekstra pas yaptığımızda daha verimli olduğumuzu gördük” dedi.

UCLA gardiyanı Dylan Andrews, Pazar günü Washington'a karşı oynanan maçta koç Mick Cronin'i dinliyor.

(Getty Images aracılığıyla Icon Sportswire / Icon Sportswire)

Bu başarıda kritik olan, topu Bona'ya götürebilme yeteneğiydi; Bona, çoğunlukla pota etrafından pas almanın bir fonksiyonu olarak 10'a 13 şutta beş smaç ve 20 sayı attı.

Cronin, sezonun büyük bölümünde Bona'ya eziyet eden ikili takımlara atıfta bulunarak, “Eğer derinden yakalarsanız sizi ikiye katlayamazlar” dedi. “Eğer bunu postadan yakalarsan, istedikleri zaman gelip seni alabilirler.”

Bona'nın tüm bu smaçlara girişini izlemek, Andrews'un, geçen sezon Desert Financial Arena'da yaptığı gibi, Sun Devils mevkidaşına dönüş yolunda bir şey söylediği için teknik faulle yaptığı smaçtan sonra kendi smaçlarını yapmak istemesine neden oldu. mahkemenin aşağısında.

Andrews smaç şansı hakkında “Yakında geliyor dostum, bacaklarım iyi hissediyor, bu yüzden heyecanlıyım” dedi. “Bu yıl bir tane almak için sabırsızlanıyorum. … Bu sefer teknik faul almamaya dikkat edin.”

Vesaire.

Üst solunum yolu rahatsızlığı nedeniyle Washington karşısında 11 dakikayla sınırlı kalan ikinci sınıf guard Will McClendon, kendisini çok daha iyi hissettiğini söyledi.