Dante Moore, UCLA QB savaşında Dorian Thompson-Robinson’a danışıyor

doyoutravel

New member
Dante Moore, Dorian Thompson-Robinson’ın varisi. O, UCLA’ya kaydolan gelmiş geçmiş en yüksek reytingli oyun kurucu ve çabuk bırakması ve atletik yapısıyla bahar antrenmanlarında heyecan yaratıyor.

O da 17 yaşında.

2018’den 2022’ye kadar Bruins’in oyun kurucusu olan Thompson-Robinson, Moore’dan altı yaş büyük. Üç haftadan kısa bir süre sonra NFL taslağı için hazırlanırken kampüste.

Moore, Cumartesi günü Spaulding Field’daki oyunlar arasında bile DTR’den tavsiye isteyecek kadar akıllı.

Moore, “Dorian, onu çok takdir ediyorum,” dedi. “UCLA için harika bir oyuncu ve takım için harika bir oyun kurucu olarak onu her zaman izledim. Konuşmak ve fikrini seçmek için harika bir insan olacağını biliyordum, o da başka bir genç Siyah oyun kurucuydu, özellikle benim yerime üniversite seviyesine giden biri için.

Moore hızla büyüyor ve her anın tadını çıkarıyor. Detroit King High’daki sınıf arkadaşları son yıllarını bitirirken, o Ocak ayında UCLA’ya kaydoldu ve scooter’ından kampüste hızla ilerliyor ve Westside’ı geziyor.

Moore, 24 Mayıs’ta 18 yaşına girecek.

“Santa Monica’da iskelede olmayı seviyorum” dedi. “Gözlemevine gitmeyi seviyorum. … Buradayken, ilk başta yürüyordum, her şeyin tadını çıkarıyordum ve şimdi ortalıkta geziniyorum.”

17 yaşındaki pek çok çocuk gibi Moore da hevesli bir oyuncu ve muhtemelen “Grand Theft Auto” oynamak için çok fazla zaman harcıyor. Oyunun “Gerçek Hayat Mekanlarından” biri de Santa Monica İskelesi.

Moore, “Gerçek olup olmadığını görmek istedim,” dedi. “İskeleye gittiğimde her şey tamamen aynıydı. [as the game]. Ve buradaki havayı seviyorum. Evde inçlerce kar var. Burada harika güneşi emiyor olduğum için çok mutluyum.”

Moore’un başlangıç işi için rekabeti var. Bruins’in beş oyun kurucusundan biri ve diğer dördü üniversite tecrübesine sahip. Hepsi Cumartesi günü medyaya sunuldu ve kimse bir şey kabul etmiyor.

Ethan Garbers, son iki sezonda Thompson-Robinson’ın yedeğiydi ve sınırlı görevde iyi bir performans sergiledi ve 599 yarda 88 pasın %64,8’ini ve dört müdahale ile dört golü tamamladı.

Garbers, “Dorian’ın gitmesiyle, doldurulması gereken bir boşluk var” dedi. “Bunu yapmaya çalışacağım ve diğer herkes bunu yapmaya çalışacak. … Bu oyun kitabındaki üçüncü yılım ve [Chip] Kelly’nin suçu. Sanırım daha derine dalmak konusunda rahatım.”

UCLA oyun kurucusu Ethan Garbers, Eylül ayında Alabama Eyaleti’ne karşı atıyor.

(Ashley Landis / Associated Press)

Collin Schlee, geçen sezon yedek olarak görev yaptıktan sonra orta büyük Kent State’te başlayan, iki yıllık uygunluğa sahip kırmızı gömlekli kıdemli bir transfer. Sezonun son iki maçında birinci sınıf öğrencilerinin lehine çekilmesine rağmen, 2022’de 489 yarda koşarken 2.109 yarda paslarının% 59’unu tamamladı.

Koç Sean Lewis Colorado’da Deion Sanders altında hücum koordinatörü olmak için ayrıldıktan sonra Kent State’ten toplu bir transfer çıkışına öncülük etti. Schlee, NFL’de oynamak istediğini ve UCLA’nın pro-style hücumunu öğrenmenin onu oraya götürmeye yardımcı olabileceğini söylemekten çekinmiyor.

“Chip Kelly’nin kolej düzeyinde ve NFL’de yaptıkları [attracted him to UCLA]dedi. “Bir sonraki seviyeye geçmek istiyorum ve bu seviyelere yakın bir organizasyona gitmek istedim.”

Inglewood Lisesi’nden 1.80 boyunda, 230 kiloluk kırmızı tişörtlü birinci sınıf öğrencisi Justyn Martin, Bruins’in fiziksel olarak en heybetli oyun kurucusu. Kelly, geçen hafta Martin’in sezon dışı rejiminin özellikle etkileyici olduğunu söyledi.

Martin, “Her zamankinden daha büyük, daha hızlı ve daha güçlü hissediyorum” dedi. “Bu sezon dışında gerçekten kendime ve vücudumu geliştirmeye odaklandım. En büyük, en güçlü, en hızlı oyun kurucu olmak istiyorum ve doğru yolda olduğumu hissediyorum.”

5-10 yaşındaki Chase Griffin, sahadaki istismarlarından çok isim, görüntü ve benzerlik alanındaki şaşırtıcı başarısıyla tanınır. 2020’de birinci sınıf öğrencisi olarak altı gol attı ve 62 pasın %64,5’ini tamamladı, ancak o zamandan beri sadece birkaç dakika oynadı.

Acımasızca olumlu ve mükemmel bir rol model olan 22 yaşındaki Griffin, sahaya katkıda bulunsun ya da bulunmasın, sinyal veren kardeşleri üzerinde bir etki yaratacaktır.

Benim yaşımda olmam ve daha da önemlisi bakış açım gençlere çok yardımcı oluyor” dedi. “Tüm oyun kuruculara tıpkı kendimi destekliyormuşum gibi ‘Sizi destekliyorum’ diyorum.”

Moore dört yeni ağabeyi varmış gibi hissediyor. Garip bir durum ne olabilir – o, Bruins’in 2 Eylül’de Coastal Carolina’ya karşı sezon açılışı için zamanında alfa köpeği olması beklenen genç yavru – şimdiye kadar hoştu.

Takımın en küçüğü olabilirim” dedi. “Gelirken, ekipte beni kabul eden ve her gün beni zorlayan herkese teşekkür ediyorum.

“Oyundayken kendimi gerçekten rahat hissediyorum ve herkes bana inanıyor ve ben de herkese inanıyorum, bu yüzden olan her şeyi takdir ediyorum ve bu takımı seviyorum.”