Dante Moore, Ethan Garbers, UCLA’nın QB savaşına başlamasına ağırlık veriyor

doyoutravel

New member
UCLA futbol antrenmanlarının çoğu medyadan sızdırılmış durumda ve bu da muhabirlerin kilitli kapıların ardında neler olup bittiğine dair en ufak ipuçlarını aramasına neden oluyor.

Cumartesi öğleden sonra, bu, takımın bir sonraki oyun kurucusu olmak için ilk dört adayın dahil olduğu röportajların sırasını izlemek anlamına geliyordu.

Bruins’in 2015’te Josh Rosen’den bu yana bu pozisyonda bir sezona başlayan ilk gerçek birinci sınıf öğrencisi olmak için teklif veren erken gelişmiş Dante Moore önde gider miydi? Yoksa takımın son iki sezondaki birincil yedeği olan Ethan Garbers mı olurdu?

Sonra tekrar, belki de ilk konuşacak oyun kurucu, Kent State’ten kıdemli transfer olan Collin Schlee olacaktır. Ya da belki bir viraj, kırmızı gömlek birinci sınıf öğrencisi Justyn Martin’in birinci olmasına yol açar.

Ödüller Schlee’ye gitti, ardından Garbers geldi.

Kırmızı gömlekli bir genç olan Garbers, “Bir kıdem vardı,” diye açıkladı. “Yani Collin en yaşlı, sonra ben ve sanırım sıradaki Justyn olabilir.”

Hayır. Sonra Moore gitti, ardından Martin geldi. Herhangi bir şeyi kendi sorumluluğunuzda yapın.

Rose Bowl’da 2 Eylül’de Coastal Carolina’ya karşı oynanacak sezon açılışına hâlâ yaklaşık bir ay var. Moore ve Garbers arasında iki kişilik bir yarış olması beklenen yarışta talihin yükselip düşmesi, umutların ateşlenip sönmesi için bolca zaman var.

İşin, dört adayın eşit şartlarda olduğu çok önemli bir yönü var gibi görünüyor: Hepsi kendi beklentilerine son derece güveniyor.

Lakers efsanesi Magic Johnson’ı anımsatan paslar atan Moore, Los Angeles’ın yeni Magic adamı olabilir. Bazen oyunun bir touchdown için olduğunu bildiği için, karşılayanın topu yakalamasını izleme zahmetine bile girmiyor.

“Pek çok bakışma, çok çılgın kol açıları yapıyorum,” dedi, “ve doğrusunu söylemek gerekirse, atışım konusunda kendime gerçekten güveniyorsam, kesinlikle topu fırlatıp kenar çizgisine yürüdüm ve herkesi alkışladım. Sahadan çıktıklarında.”

Muazzam potansiyele rağmen işi kazanmak için uzun bir şans olan Martin, Cleveland Browns ile etkileyici bir sezon öncesi NFL çıkışından çıkan eski UCLA yıldızı Dorian Thompson-Robinson’dan daha etkileyici bir şekilde defans oyuncularını engelleyebileceğini iddia etti.

Ortaya çıkan ender oyun kurucu Martin, “Bunu ona söyleyebilirsin,” dedi. daha uzun Listelenen 1.80 boyundan daha yüksek. “Bunu ondan daha iyi yapabilirim.”

Silah fırlatan Schlee, ikili tehdit yeteneklerini, sol bacağında ağrı nedeniyle gerekli olduğunu söylediği koruyucu bir kılıf olmasına rağmen, belki de takımdaki en iyi koşan oyun kurucu olarak lanse etti.

Schlee, UCLA koçu Chip Kelly’nin uzun süredir favorisi olan run-pass seçeneğine atıfta bulunarak, “Kent State’te çok iyi yaptığımı düşündüğüm bir şey, tüm RPO işleriydi,” dedi. “Bu yüzden koşmanın yaptığım gerçekten iyi şeylerden biri olduğunu düşünüyorum – ve koşmaya devam edebilmek.”

Washington’da geçirdiği bir sezonun ardından takımdaki üçüncü sezonuna giren Garbers, sahadaki en zeki oyuncu olma mücadelesinde tecrübesinin kendisine yardımcı olabileceğini kabul etti.

“En uzun süredir buradaki adamlarla buradayım, en uzun süredir koçlarla buradayım, bu yüzden evet, bu bir şekilde avantaj” dedi. “Ama burada olan herkese yardım etmek ve takımı daha iyi hale getirmek benim en büyük hedefim.”

Oyun kurucular arasında ortaya çıkan diğer ana tema buydu: Hepsi işi istese de, Bruins için en iyisini de istiyorlar.

UCLA oyun kurucusu Ethan Garbers, geçen sezon Alabama Eyaleti karşısında pas geçti.

(Ashley Landis / Associated Press)

Moore, “Gerçekten, gerçekten sadece kendin için endişelenmek istiyorsan, bunun gerçekten bencilce olduğunu düşündüğümüzü hissediyorum,” dedi. “Bir takım söz konusu olduğunda, takımda bencil oyuncular varsa, bu hiç de harika bir takım olmayacak, kazanan bir takım olmayacak.

“Eğer alırsak [the competition] çok ciddiye alın ve bunu birbirimizle konuşmayacağımız ve muhtemelen tartışmayacağımız veya her neyse, temsilcilerimiz için kızmayacağımız bir noktaya getirin, bu harika olmayacak. Bilirsin, bir takım olarak kişisel hedefin, yaptığın şeyler hakkında endişelenmek istemezsin. Harika bir takım olmak, futbol maçları kazanmak istiyorsun.”

Moore ve Schlee, hücumu kavramalarını ve kampüse alışmalarını hızlandırdığı için bahar antrenmanına katıldıkları için minnettar olduklarını söylediler. Bir “Grand Theft Auto” tutkunu olan Moore, riskli video oyununda yer alan Griffith Gözlemevi ve Hollywood tabelası gibi siteleri ziyaret ettiğini söyledi. Detroit yerlisi bir Lakers maçına gitti – “GOAT, LeBron James’i izlemeliyim” dedi – ve Güney Kaliforniya’daki diğer tüm profesyonel takımların yanı sıra Dodgers’ı da görmek istiyor.

Moore’u bulamayacağınız tek yer sosyal medyadır. Geçen sonbaharın sonlarında koyduğu yasağı genişleterek, oyun kitabını çalışmak veya sınıf için bir makale yazmak gibi daha üretken şeyler yapmasını engelleyen platformları “zaman öldürücüler” olarak adlandırdı.

“Kesinlikle yapacak daha iyi işlerim var,” dedi.

Bruins’in yeni başrol oyuncusu olma teklifini sürdürmek gibi.