Collin Schlee'nin ayrılması UCLA'nın QB için zamanını arttırabilir

doyoutravel

New member
Önümüzdeki birkaç hafta içinde işlerin nasıl gideceğine bağlı olarak UCLA başka bir oyun kurucu için tekrar piyasaya çıkabilir.

Koç DeShaun Foster Cumartesi günü tecrübeli oyun kurucu şunları söyledi: Collin Schlee Üniversitedeki son sezonunu Maryland'deki evine daha yakın geçirmek istediği için transfer portalına giriyordu ve bu da takımın pozisyondaki derinliğini önemli ölçüde azaltıyordu.

Foster, “Geçen sezon bizim için harika bir sezon geçirdi, kalmasını çok isterdik” dedi, “ama tamamen anlıyorum. Amerika Birleşik Devletleri'nde dolaşmak bazı çocuklar için zordur.

Kent State'ten transfer olduktan sonra Bruins'le geçirdiği tek sezonda çoğunlukla koşu durumlarında kullanılan Schlee, yerde (425) havada (217) yaptığının neredeyse iki katı yarda üretti. En iyi performansı, LA Bowl'da Boise State'e karşı, Schlee'nin 127 yarda koştuğu ve 78 yarda için 16 pasın 11'ini ve bir golü tamamladığı zaman geldi.

Schlee'nin ayrılışı Ethan Garbers, Justin Martin, Luke Duncan Ve Griffin'i kovala bahar kadrosundaki tek oyun kurucu olarak. Gelen birinci sınıf oyun kurucu Karson GordonArcadia Invitational'da üç adım atlamada yarışmak için kentte bulunan sporcu, Cumartesi günü yapılan antrenmana da katıldı.

Garbers ve Griffin, üniversite düzeyinde maçlara başlayan tek oyun kurucular ve Griffin'in son başlangıcı 2020'de olacak. Foster, 15 Nisan'da transfer portalı açıldığında başka bir tecrübeli oyun kurucu aramayı planlıyor mu?

Foster saatine bakmadan önce, “Bunu çözmek için 15 günümüz var” dedi. “Ah, bekle. Dokuz gün — bu konuyu ele almak isteyip istemediğimizi görmek için dokuz gün. Ama oda beni heyecanlandırıyor, derin bir QB odası. Bu diğer oyunculara biraz tekrar sağlıyor ve oynamaya hazır olup olmadıklarını görmek beni heyecanlandırıyor.”

Gelecek sezonun ilk beş oyuncusunun Garbers olduğu düşünülürken, Foster tüm pozisyonların açık olduğunu söyledi. Bu, Martin'in bahar antrenmanlarında ve sonbahar antrenman kampında görevdeki oyuncuyu zorlama şansına sahip olacağı anlamına geliyor. Martin, 2 numaralı seçenek olsa bile oynamayı beklemeli çünkü Bruins, son zamanlarda üst düzey oyun kurucularının sakatlıklar nedeniyle en az bir maç oynayamaması nedeniyle sezonu tamamlayamadı.

Martin Cumartesi günü geniş alıcıya bağlanarak hoş bir dokunuş gösterdi Titus Mokiao-Atimalala uç bölgenin ön köşesinden derin bir pas atarak ve geri koşmak için dar bir pencereye başka bir pas sığdırarak Jack Pedersen. Ayrıca birinci sınıf savunma oyuncusu tarafından kesilen bir pası da vardı. Christian Dunbar-Hawkins.

Tecrübeli bir oyun kurucunun eklenmesi dışında, Martin muhtemelen sonbaharda Rose Bowl'da neler yapabileceğini gösterme şansına sahip olacak.

Foster, geçen sezon iki maçta forma giyen ancak pas atmayan kırmızı gömlekli birinci sınıf öğrencisi için “Justyn için tam da bu zaman geldi” dedi. “Biliyor musun, onun bu fırsata hazır olduğunu düşünüyorum. Bu yeni bir sayfa, yeni koçlar, yeni bir oyun kurucu koçu, yani gerçekten sıfırdan başlıyorsunuz ve bence o bu fırsata hazır.”

Savunma için harika bir gün

Bir gün savunma karar verdi, Ramon Henderson göze çarpan şeydi. Notre Dame'ın transfer güvenliği, Garbers'ın iki pasını yakaladı, bunlardan biri de zor durumda kaldı Moliki Matavao'nun eller.

Defans oyuncusu Ty Lee ve Dunbar-Hawkins'in de müdahaleleri vardı ve defans oyuncusu Kain Medrano Bir elini kullandığı pasa neredeyse bir tane daha ekliyordu. Savunma da birkaç oyun dışında koşu oyununu doldurdu.

Medrano, “Birkaç sonuç aldık – sanırım o gün dört oldu” dedi ve “sonra büyük bir enerjiyle oynadık ve bugün buraya gelerek sorabileceğimiz tek şey, sadece kalbinizi ortaya koymak, %100 oynamaktır” dedi. ve harika bir enerjiye sahipsin.

Akan meyve suları

Antrenman, takımın geri kalanının izlediği heyecanlı bire bir antrenman turuyla başladı. Gözlemcilerin heyecanla zıplayarak, el sallayarak ve tezahürat yaparak yarışmadan keyif aldıkları görüldü.

Medrano konsept hakkında “Sadece enerjiyi harekete geçirmek için hafif bir şey” dedi.

Geriye koşma mücadelesinde TJ HardenMedrano nezaketle yenilgiyi kabul etti.

Medrano, “Bunu ona vereceğim” dedi. “TJ anladı, bunu söylemekten nefret ediyorum ama TJ beni anladı.”

Tanıştığıma memnun oldum

Bahar antrenmanlarına erken kayıt yaptıran on iki kişi katılıyor – birinci sınıf öğrencisi Dunbar-Hawkins, Isaiah Patterson Ve Jamir Benjamin Henderson'ı transfer etmenin yanı sıra, Rico Flores Jr. (Notre Dame), Bryan Addison (Oregon'da), Jacob Busiç (Donanma), Mateen Bhaghani (Kaliforniya), KJ Wallace (Georgia Tech) ve Collins Acheampong (Miami).

Addison, cumartesi ortasında Garbers'ın pasını neredeyse yakalıyordu ve Bhagani, 38 yardalık bir gol atarak antrenmanı bitirdi.