Bruno Fina, UCLA'nın 2 oyuncuyu almasıyla transfer portalına girdi

doyoutravel

New member
Bruno Fina Salı günü transfer portalına girmeden önce bile hareket halindeydi.

Rolünün azaldığının habercisi olabilecek bir değişim olarak, UCLA'nın geçen sezondan itibaren soldan mücadeleye başlayan oyuncusu, geçen hafta Bruins'in başka bir tecrübeli savunma ve savunma getirmenin eşiğinde olduğu bir zamanda sağ savunma oynuyordu.

Ekip taahhüt aldı Ruben UnijeGeçen sezon Houston adına 11 maça doğru mücadeleyle başlayan ve Alani Makihele, Nevada Las Vegas'ın eski bir başlangıç guardı, geçen sezon zayıf olan hücum hattını güçlendirme çabalarının bir parçası olarak. Her iki yeni oyuncunun da gelecek sezona başlaması ve Fina'nın statüsünün şüpheye düşmesi mümkün.

Fina, geçen sezon 13 maçın tamamına, Bruins'in pas korumasında zorlanırken maç başına Pac-12'nin en iyisi 197,9 yarda koşmasına yardımcı olan bir hücum hattı için başladı. UCLA, 42 çuvaldan vazgeçerek 130 Football Bowl Alt Bölümü takımı arasında 113. sırada yer aldı.

Üç Bruin ise savunma mücadelesi Jay Toiageri kaçmak Keegan Jones ve koruma Spencer Holstege – transfer portalına girdikten sonra takımda kaldı koç DeShaun Foster Bahar penceresinin son gününde Fina'nın portala girdikten sonra muhtemelen başka bir yere gittiğini öne sürdü.

Yedekten sonra bir yan hakemi daha kaybetmiş gibi görünen Foster, “İyi oyuncu, onu destekliyorum” dedi. Benjamin Roy Jr. Pazartesi günü transfer portalına girdi.

Jaylan Jeffers Salı günü Fina'nın yokluğunda gardiyanlar Holstege ve eşliğinde sol takımda çalışıyordu. Tavake Tuikolovatumerkez Josh Carlin ve doğru müdahale Garrett DiGiorgio. UCLA, 31 Ağustos'ta Hawaii'de sezonunu açtığında bu kadro çok farklı görünebilir.

Başka bir ekleme

UCLA'da sadece birkaç burs sorunu kaldı Hudson Habermehl'in sezon sonu diz sakatlığı nedeniyle takım, pozisyonda çok ihtiyaç duyulan bir eklemeyi kararlılıkla yaptı. Bryce Pierre.

Rancho Cucamonga yerlisi olan 1,80 boyunda ve 255 kiloluk Pierre, Liberty ve Mt. San Antonio College'daki önceki duraklarının ardından geçen sezon Arizona State'de 139 yarda boyunca 17 yakalama yaptı. Bir sezon daha uygunluk süresi var.

Geleceğe Dönüş

Emniyet Bryan Addison olağandışı bir ayrım iddiasında bulunabilir.

Koçun bir parçasıydı Chip Kelly'nin 2018'deki ilk UCLA işe alım sınıfı… ve altı yıl sonra Foster'ın ilk transfer sınıfının halefi.

Önceki altı sezonu Oregon'da geçirdikten sonra kendisine nadir görülen bir yedinci yıl uygunluk hakkı verildiğini doğrulayan Addison, “Dürüst olmak gerekirse, bu çok gerçeküstü” dedi. “Çocukluğumdan beri UCLA'da oynama hayalim vardı. Sonunda burada olmak, kampüste olmak ve okula kabul edilmek aslında bir lütuf.”

Addison, Kelly'nin Gardena Serra Lisesi'nde oynadıktan sonraki ilk sezonunda, standart test puanıyla ilgili bir sorunla ilgili belirsizliğin Bruins'i bursundan çıkarmasına yol açmadan önce UCLA'da oynamaya hazırdı. Oregon'a gitti ve Ducks'ın rotasyonunun düzenli bir parçası olmadan önce 2020'de geniş alıcıdan savunmaya geçiş yaptı.

Geçen sezon sadece dört maçta forma giyen Addison, Oregon koçuyla konuştuğunu söyledi. Dan Lanning geleceği hakkında.

Addison, “O, benim Oregon Üniversitesi'nde benim kendimde gördüğüm gibi bir geleceğe sahip olduğumu düşünmüyordu,” dedi, “bu yüzden o dönemde takımdan uzak durmanın ve yeni bir takım kurmaya çalışmanın kendim için en iyisi olduğunu düşündüm.” futbola bir yıl daha geri döndüm.

UCLA koçu DeShaun Foster, Cumartesi günü Rose Bowl'daki bahar gösterisinde defans oyuncusu DJ Justice (19), KJ Wallace II (7) ve Bryan Addison (4) ile konuşuyor.

(Meg Oliphant / Haberler)

Addison, birçok okulun kendisine kur yaptığını ancak ilk tercihinin geçerli olduğu göz önüne alındığında pek şansının olmadığını söyledi.

Addison, “Kalbin olduğu yere gitmek istediğimi hissettim” dedi. “Mesela, evim UCLA'nın olduğu yerdi, o yüzden ben de orada olmak istedim.”

Bruins ek transferler getirmediği sürece Addison, güvenlik arkadaşlarının yanında ilk 11'de yer alacak Ramon Henderson.

Vesaire.

Foster, son bahar antrenmanını perşembe günü planlandığı gibi yapmayacağını, bunun yerine takımla bağ kurma deneyimini tercih edeceğini söyledi. Bruins'in yeni saldırı koordinatörünü yerleştirmede programın ilerisinde olmasının faydası olabilirdi. Eric Bieniemy'nin Batı Yakası hücumu. Foster, “Koç Bieniemy bu çocukların hücumu ne kadar iyi kavradıklarına aşıktı” dedi. “Böylece devam edebildi ve daha fazlasını yükleyebildi.” Elbette bu mükemmel olduğu anlamına gelmiyordu. Salı günü alıcılar düzgün bir şekilde sıralanmadığında Bieniemy, ne yaptıklarını bilen oyuncuları oraya çıkarma konusunda bağırdı. … Foster geniş alıcıdan bahsetti Kwazi Gilmer ve köşe bağı Jamir Benjamin birinci sınıf öğrencileri arasında hoş sürprizler olarak.