Atonio Mafi NFL taslak günlüğü: UCLA profesyonel günlük deneyimi

doyoutravel

New member
saldırgan yan hakem olarak Atonio Mafi geçişler UCLA NFL’ye, yolculuğunu Times personel yazarı ile paylaşıyor Ben Bolch kadar uzanan haftalık bir günlük aracılığıyla 27 Nisan taslağı. Bu hafta, Mafi sırasındaki deneyimini tartışıyor Bruin’lerprofesyonel gün.

Pro günü bir patlamaydı, ama kesinlikle bazı gergin anlar yaşandı.

NFL gözlemcilerini beklerken Wasserman Center’daki tartıların önünde dururken hepimiz gerilimi hissedebiliyorduk. Yıllar boyunca çok fazla zaman geçirdiğim takım arkadaşlarına baktım. Biraz moral konuşmasının yardımcı olabileceğini düşündüm.

“Pekala çocuklar,” dedim, “hayallerimiz burada, askere giden yolda bir durak daha, hadi gidip paramızı alalım.”

Bence sahada gerçekten ıslak olmasına rağmen hepimiz kendimize yardım ettik. Bazı adamlar 40 yarda koşusunu koşmadan önce gömleklerini çıkardı ve koşullardan en iyi şekilde yararlandı. Hepimizin beklediği gibi, Kazmeir Allen en hızlı zamanı koştu ama yağmur yağmasaydı daha da hızlı olacağını söyledi.

Atonio Mafi’nin NFL taslak günlüğü

Pek çok takım arkadaşıyla, özellikle de East-West Shrine Bowl’da takılamadığım savunma tarafındaki herkesle yeniden bir araya gelmek harikaydı. Tüm koçluk ekibi oradaydı ve hala UCLA’da takımda olan tüm çocuklar da bize tezahürat yapıyordu, bu yüzden yağmurda bile gerçekten eğlenceli bir ortamdı.

2018’de UCLA’ya ilk geldiğimde 411 yaşımdan bu yana ne kadar ilerlediğim düşünüldüğünde 329 pound ağırlığındaydım. Bu, ilk NFL takımımla olmak istediğim yer için harika bir ağırlık.

25 kez 225 pound yedek atma hedefime ulaştığım için mutluydum. Savunma yan hakemi Jacob Sykes, takımdaki herkesin çoğu olan 27 tekrar yaptı. Hepimiz birbirimize tezahürat yapıyorduk, “Bir tane daha al!” diye bağırmak için toplanıyorduk. Sezon öncesi kış antrenmanlarına dönmüş gibiydik.

En büyük hedeflerimden biri hücum yan hakem tatbikatlarında çabukluğumu göstermekti ve iyi bir iş çıkardığımı düşünüyorum. Jon Gaines II, Raiqwon O’Neal ve ben sırayla onları bloke ederken birbirimize çantalar tuttuk. Canlı bir vücuda karşı olmasam da, adımlarımı atarak ve ellerimi doğru şekilde yerleştirerek gerçekten iyi bir iş çıkardığımı düşünüyorum.

Ayrıca ayak hareketlerini, ivmelenmeyi ve çantaların üzerinden geçerek yön değiştirmeyi değerlendirmek için tatbikatlar yaptık. Daha sonra birkaç izci yanıma geldi ve gerçekten iyi yaptığımı söyledi. Koç Chip Kelly ve hücum hattı koçu Tim Drevno’dan da benzer geri bildirimler aldım. Oldukça hızlı ve şiddetli bir şekilde hareket etme ve yön değiştirme yeteneğimle zaten kafamda olmayan bazı gözcüleri şok ettiğim söylendi.

Açıkçası, antrenmanlarda ve maçlarda yeteneklerimi görüyorsunuz, ancak oraya gidip hareket edebildiğimi, çevik olduğumu ve çantaların üzerinden atlayıp yön değiştirebildiğimi göstermek, gözlemcilere gerçekten iyi hareket edebildiğimi kanıtlamam için gerçekten iyi oldu. , benim bedenimde bile.

Taslağa bir aydan biraz daha fazla bir süre kala zorlu bir döneme giriliyor. Önümüzdeki birkaç haftayı Los Angeles’ta antrenman yapmaya devam ederek geçireceğim. Jon ve ben, bizi seçmek isteyip istemeyeceklerini görmek için uçan ekiplerle birçok özel antrenman yapıyoruz.

Pro Day’de gösterdiklerimize dayanarak, beğenilecek çok şey olduğunu düşünüyorum.