Atonio Mafi NFL taslak günlüğü: UCLA pro günü

doyoutravel

New member
saldırgan yan hakem olarak Atonio Mafi geçişler UCLA NFL’ye, yolculuğunu Times personel yazarı ile paylaşıyor Ben Bolch kadar uzanan haftalık bir günlük aracılığıyla 27 Nisan taslağı. Bu hafta Mafi, iyi bir gösteri yapmanın önemini tartışıyor. Bruin’lerprofesyonel gün.

NFL biçerdöverine davet edilmemek bir serseriydi, ama sorun değil.

Çarşamba günkü UCLA’nın profesyonel gününü kendi biçerdöverim yapacağım. Yetenek avcılarına neler yapabileceğimi göstermeye hazır olduğumu hissediyorum.

Sezon Aralık sonunda sona erdiğinden beri bu an için antrenman yapıyorum. Geliştirdiğim tüm yolları sergilemek için Westwood’a geri dönmeden önce Florida’da birkaç ay geçirdim.

Yol boyunca iyi geri bildirimler aldım, East-West Shrine Bowl’daki koçlardan ve Florida’daki akıl hocam, eski Cincinnati Bengals, Willie Anderson ile mücadeleden ayrıldı. Bana güvendiğim şeyi ikiye katlamamı, koşu engelleyici olmamı söyledi – herkes bunu benden bekleyecek, bu yüzden bunu göstermeye devam ettiğimden emin olmalıyım. Pas setlerim üzerinde de çok çalıştık ve bunu pro gününde sergileyebilmem, pas engelleme ve ellerimi kullanma konusunda daha iyi olduğumu göstermem gerekiyor.

Atonio Mafi’nin NFL taslak günlüğü

Chip Kelly ayrıca bende büyük bir güven artışı sağladı. Bana birleştirme için geçilme konusunda endişelenmememi ve yine de askere alınacağımı söyledi. Koç, oyuncuları seçmelere gönderme konusunda çok deneyimli, bu yüzden eminim ne hakkında konuştuğunu biliyor.

Beni üçüncü tura kadar yükselten bir taslak projeksiyon gördüm. Bu harika olurdu, ama bunun sadece birinin tahmini olduğunu biliyorum ve bu kadar yüksek seçilmeye değer olduğumu kanıtlamam gerekiyor. Alçakgönüllü kaldığımdan ve yapılması gereken işe odaklandığımdan emin olmalıyım.

Pro gününde herkesin Spaulding Field’da top koşturmasını görmek için gerçekten sabırsızlanıyorum. Pek çoğumuz Bruins ile tekrar bir araya gelmek gibi hissettirecek. Gelen diğer çocuklar Kazmeir Allen., Stephan Blaylock, Jake Bobo, Bo Calvert, Zach Charbonnet, Michael Ezeike, Jon Gaines II, Azizi Hearn, Jack Landher IV, Raiqwon O’Neal, Mo Osling III, Shea Pitts, Jacob Sykes ve Dorian Thompson-Robinson.

Dorian, Jon, Jake ve Zach’in biçerdöverde öldürdüğünü görmek çok güzeldi ve şimdi hepimiz onlarla birlikte etkilemek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Pozisyon talimlerini ve asansörü yapacağım ve hatta belki 40 yarda koşusu yapacağım – menajerim ve ben hala bunun iyi bir fikir olup olmadığını konuşuyoruz, yani bu oyun zamanı bir karar olacak.

333 pound’a kadar futbol kariyerimin en iyi halinde olduğum için koşarken kendime güveniyorum. Kaldırmadaki hedefim, 225 poundu 25 kez bench press yapmak, bu sağlam bir sayı olurdu. Pozisyon tatbikatlarında, bilinen gücüme ek olarak atletikliğimi ve yanal çabukluğumu göstermek istiyorum.

Motivasyonum eksik olmayacak. Tüm bu aynı şeyleri biçerdöverdeki gözcülere gösterebilmeliydim.